2. ročník konference Setkání s Hejného metodou

Katedra matematiky a didaktiky matematiky PedF UK v Praze spolu se společností H-mat, o.p.s. pořádá druhý ročník konference Setkání s Hejného metodou pro učitele matematiky 2. stupně a učitele 1. stupně ZŠ a MŠ. Konference se koná dne 3. 11. 2018 na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Konference opět bude zaměřena na prezentaci a sdílení osobních zkušeností učitelů s vyučováním matematice Hejného metodou, na výsledky práce, na diskuse formou kulatých stolů o aktuálních problémech jako je například hodnocení žáků, testování, práce s rodiči, práce s talentovanými i méně zdatnými žáky, práce s pomůckami. Dále budou zařazeny dílny s obsahem, který nebývá běžnou součástí programu letních škol. Úvodní zvanou přednášku přednese profesor Milan Hejný.

Nové oznámení: Děkujeme za Váš zájem o konferenci Setkání s Hejného metodou. Vzhledem k velkému zájmu o účast na této akci jsme nuceni uzavřít přihlášky. Pokud byste měli zájem o místo náhradnice/náhradníka, prosím, napište e-mail na tereza.kottova@h-mat.cz a v případě uvolnění místa Vás budeme kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

Konferenci budeme opakovat opět na jaře 2019.

Přihlášky zasílejte prosím skrze tento formulář zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *